Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nicklacek - after one year playa

Goto down

Nicklacek - after one year playa Empty Nicklacek - after one year playa

Odoslať  Nicklacek So január 07, 2012 8:57 am

Dovolil jsem si mě nazvat hráčem, který se po necelým roce vrátil k RSku. Jestli bych měl o sobě něco říct a bylo by to alespoň trochu pro Vás přínosné... S RSkem jsem se seznámil v 6 třídě základní školy...jážiš nevím kolik mi bylo nechce se mi počítat dejme tomu okolo 12. To jsem byl nadějný pařmen který skilloval všechno ale ne tak jak by se mělo Very Happy . To byla taková první etapa mé RS historie. Pak jsem se koncem roku 2010 zase dostal k RSku po delší pomlce a hrál jsem tak maximálně tři měsíce a to jsem asi udělal největší kus práce na mém acc, proto u mě nehledejte nic zázračeného. V Únoru/Březnu roku 2011 jsem toho opět nechal kvůli osobním a rodinným důvodům. Nyní hraji necelé tři týdny a doufam že mě to bude nadále bavit a najdu si denně pár hodinek času. Jinak nyní mi je bez dvou měsíců 17.

Tedy konec historie a přejdeme na moje skilly, úspěchy, acc screeny atd. Prosím o strpení a u každého skillu se pokusím lvl up (nemám je zas tak vysoké) at tu mam nějake obrázky Smile

Mé skilly (trochu se stydím) - Skills

Můj mmb combat lvl - Combat

Lvl-up(s) - časem

Bank screen - tam neni opravdu co vidět.

Outfit - Nyní mam na sobě full torag, dragon scim, obs shield+cape.

Aktuální stav: Only WC
Nicklacek
Nicklacek

Počet príspevkov : 4
Join date : 07.01.2012

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.