Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Program na típání screenů [Download]

2 posters

 :: Off topic

Goto down

Program na típání screenů [Download] Empty Program na típání screenů [Download]

Odoslať  Le Michal So január 07, 2012 6:11 am

Pokud potřebujete vyfotit nějaký screen z RSka, nebo i třebas jen chcete vyblejsknout svoji plochu, může vám k tomu pomoci velmi jednoduchý prográmek, který jsem kdesi na internetu schrastil. Použití je naprosto jednoduché- screen vytvoříte stisknutím klávesy "Prt Scr" Smile Jak prosté! Very Happy

Download:
Zde

Návod k použití:
1) Stáhněte soubor.
2) Rozbalte archiv zip. pomocí tohoto programu (Win rar)
3) Otevřete složku která vám vznikla po rozbalení.
4) Rozklikněte "UOSU" a nastavte si parametry podle vašich potřeb. (Nasavení místa ukládání screenů, kvalita screenů, atd. ...)
5) Screen pořídíte stisknutím klávesy "Prt Scr" - screen se okamžitě uloží do vámi zadané cílové složky.

TIP: Prográmek umí i Auto- Snímač. Jedná se o fajnovou funkci, kdy si nastavíte třeba interval jedné minuty, a tedy každou minutu program pořídí jeden screenshot a uloží do dané složky.



Le Michal

Počet príspevkov : 57
Join date : 06.01.2012
Age : 28

Návrat hore Goto down

Program na típání screenů [Download] Empty Využití

Odoslať  Nicklacek Ne január 08, 2012 1:04 am

Vždy když jsem potřeboval pár screenů z plochy či z netu tak jsem používal print screen a ctrl + v do malování Very Happy
Když jsem potřeboval screen z nějake hry která je spustitelná ikonou .exe tak jsem používal fraps (ve většine případů rozezná)
Na RSko se to zdá být jako parádní program. Nejsem si jistý jestli v tom odkazu je cracklá verze nebo to je instalovaný freeware a nekdo se chce na ulozto předvést... koumat se mi to nechce.

Jsem si jistý že malování už nebudu nikdy potřebovat Very Happy
Nicklacek
Nicklacek

Počet príspevkov : 4
Join date : 07.01.2012

Návrat hore Goto down

Program na típání screenů [Download] Empty Re: Program na típání screenů [Download]

Odoslať  Le Michal Ne január 08, 2012 1:32 am

Very Happy
Na rsko je to bezvadný program, a je to čistě freeware... Wink

- Na to uloz.to jsem to uploadl já, a zaručuju 100% funkčnost

Le Michal

Počet príspevkov : 57
Join date : 06.01.2012
Age : 28

Návrat hore Goto down

Program na típání screenů [Download] Empty Re: Program na típání screenů [Download]

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 :: Off topic

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.